stereotypy.pl

wszystko co chcesz wiedzieć o stereotypach!

10 irytujących stereotypów o dziewczynach

stereotypy-o-dziewczynach

Kiedyś zostanie czyjąś dziewczyną było całkiem proste: poznałaś faceta, zapałaliście do siebie sympatią i zaczęliście dzielić ze sobą swoje życie. W dzisiejszych czasach sprawy nie zawsze układają się tak łatwo. A wszystko przez szybki seks i zawieranie luźnych związków. Aczkolwiek jedno zdecydowanie się nie zmieniło: niektórzy faceci uwielbiają narzekać na swoje dziewczyny. Jest to niepokojący trend, który utrzymuje się w naszym społeczeństwie od długich lat.

Oto 10 irytujących stereotypów dotyczących dziewczyn.

Dziewczyny to przylepy

Okej. Być może niektóre dziewczyny czepiają się swoich facetów jak miś koala eukaliptusa. Jednakże w większości są to dziewczyny-desperatki, które spragnione są chłopaka. Poza tym tak samo zachowuje się również wielu facetów.

Reszta dziewczyn zadowolona jest z drogi, jaką toczy się ich życie i ze swoich codziennych podróży. Nie potrzebują chłopaka, tylko go pragną – a to jest ogromna różnica. Z kolei przekonanie, że ​​każda dziewczyna to przylepa, naprawdę należy puścić w niepamięć.

Dziewczyny nie mają własnego życia

Oto szczera prawda: jeśli facet poznaje dziewczynę, która chce się z nim widywać o każdej porze dnia i nocy, bo nie ma żadnego innego zajęcia, dziewczyna ta zdecydowanie nie jest materiałem na partnerkę.

Jednak inne dziewczyny uwielbiają swoje życie. Ich codzienną misją jest czerpanie jak najwięcej radości i osiąganie sukcesów. A jeśli facet jest jej najlepszym przyjacielem, wówczas ona pragnie tego samego dla niego. Dziewczyny chcą spotykać się z facetami i żyć swoim życiem. I nie ma powodu, dla którego miałyby tego nie robić.

Dziewczyny zabraniają facetom wypadów z kumplami

Jest to mało śmieszny dowcip o denerwujących dziewczynach / żonach, który z biegiem czasu staje się coraz bardziej frustrujący. Nie ma powodu, aby dziewczyna nie chciała, żeby jej facet spędzał czas ze swoimi przyjaciółmi.

Wiele partnerek nie ma żadnego problemu z tym, że ich facet wyskoczy sobie z kumplem na piątkowy browarek. W tym samym czasie ona może urządzić sobie babski wieczorek ze swoimi przyjaciółkami – wyjść na słodkie drinki koktajlowe albo posiedzieć w domu, oglądając film lub serial.

Dziewczyny nie mają poczucia humoru

Z jakiegoś powodu niektórzy faceci myślą, że kiedy tylko zwiążą się z jakąś dziewczyną, przestaną się z nią dobrze bawić. I, że tak już będzie zawsze. Facet nie powinien myśleć w ten sposób. Zamiast martwić się czymś, co nie ma absolutnie żadnego sensu, lepiej byłoby, gdyby docenił to, że znalazł dziewczynę, na której mu zależy i upewnił się, że oboje świetnie spędzają wspólnie czas. Nie jest to żadna czarna magia.

Może zainteresuje Cię także artykuł ukazujący stereotypy o nastolatkach.

Dziewczyny zawsze są w złym nastroju

Ten stereotyp naprawdę jest irytujący. Niejednokrotnie jest tak, że podczas randki to właśnie facet jest w okropnym nastroju, a dziewczyna po prostu próbuje cieszyć się wspólnym wieczorem. Żadna dziewczyna na świecie nie jest w złym humorze o każdej porze dnia. Oczywiście wszystkie mają swoje lepsze i gorsze chwile, ale faceci również.

Dziewczyny chcą tylko małżeństwa i dzieci

W rzeczywistości tak nie jest. Życie dziewczyny byłoby naprawdę nudne i kiepskie, gdyby każdego dnia myślała nad tym, jaką suknię ślubną ubierze w ten wyjątkowy dzień, jaką przygotuje sobie fryzurę i ile dzieci będzie chciała mieć ze swoim wymarzonym mężem.

Faktem jest, że jeśli dziewczyna jest na etapie zaręczyn, wówczas planowanie ślubu i wesela może zająć sporo czasu. Jednak tylko dlatego, że będzie to rzeczywista sytuacja, a nie jakiś wyimaginowany obrządek. W związku z tym faceci powinni przestać zamartwiać się tym, że każda napotkana przez nich dziewczyna marzy wyłącznie o obrączce i pieluchach.

Dziewczyny nigdy nie chcą robić niczego bez partnera

Nie jest to prawda. Dziewczyny potrafią się świetnie bawić i przyjemnie spędzać czas, nawet jeśli w pojedynkę biorą udział w jakimś wydarzeniu lub wybierają się same do kina. Ponadto wiele z nich potrzebuje też sporo czasu dla siebie. I fakt, iż są z kimś w związku, wcale nie oznacza, że ta potrzeba zanika.

Dziewczyna uwielbia spędzać czas ze swoim facetem. Jeśli by tak nie było, nie byłoby jej przy nim. Po prostu trzeba zrozumieć, że – podobnie jak faceci – dziewczyny lubią też pobyć trochę w samotności i mieć czas tylko dla siebie.

Dziewczyny ciągle narzekają

Sprawa jest prosta: Jeśli facet jest wspaniałym partnerem, dziewczyna nie będzie testować jego cierpliwości i doprowadzać go do szaleństwa. Nie będzie go nękać 24/7. Myślenie, że kobiety są niezwykle marudne, jest bardzo błędne. Należy pamiętać, że wszyscy jesteśmy istotami ludzkimi, które mają uczucia, myśli i opinie.

Dziewczyny pchają partnera na kolejne etapy związku

Każdy związek jest inny i każdy ma swój naturalny rytm. Na przykład, niektóre pary postanawiają zamieszkać ze sobą już po miesiącu, podczas gdy inne czekają kilka lat. Niektóre zaręczają się po roku, a niektóre nigdy. I nie ma w tym nic złego.

Jest to dość dziwne, myśląc, że dziewczyna zmusza faceta do przejścia na kolejny etap ich związku. W końcu do tanga trzeba dwojga. Jeśli partnerzy robią duży krok, to robią go razem. Nie jest to decyzja jednej osoby.

Dziewczyny cały czas martwią się o partnera

Jest to kolejne stwierdzenie, które mija się z celem. Dziewczyny, podobnie jak faceci, mają swoje zajęcia i obowiązki, którymi muszą się martwić. A do tego mają do nadrobienia spotkania z przyjaciółmi, obejrzenie nowego sezonu serialu, czy wizytę w salonie piękności.

Jakby nie było, w dzisiejszych czasach dziewczyny nie mają obsesji na punkcie wszystkich drobiazgów, jakimi zajmuje się ich partner.